Cinsel Görüntüleri Ortaya Çıkınca Suçu Eşine Attı

Gelin adaylarından biri olan Esmira ile birlikte yatak görüntüleri çıkan damat adayı olan yakışıklı Birkan, “O fotoğrafı yayınlayan Esmira, kesinlikle bana karşı çok fazla takıntılı. O fotoğraftaki de asla ben değilim” dedi.

Star TV kanalında yayınlanmakta olan Zuhal Topal’ın sunumu ile ekrana gelen ünlü izdivaç programının başını çok fazla ağrıtabilecek kötü bir görüntü sosyal medyayı çok fena salladı.

Daha öncelerde damat adayı olan Birkan ile çekici gelin adayı Sevgi’nin yatak fotoğrafları ortaya çıkmış ve de çok büyük yankı uyandırmıştı. Bu yeni görüntüdeki kişilerin ise kesinlikle damat adayı Birkan ile gelin adayı olan Esmira olduğu öne sürülmekte. Söz konusu olan bu fotoğrafta, izdivaçta eş aramakta olan iki aday birbirine yatakta çıplak şekilde sarılmış şekilde görülüyor.

Çok fazla konuşulan fotoğraf ile ilgili sosyal medya hesabından çok kısa bir açıklama yapan damat yakışıklı adayı Birkan, “Hakkımda çok kötü fotoğraflar yayınlanmış. Fotoğraftak kişinin ben olduğu söylenmekte. Ancak kesinlikle o fotoğraftaki kişi ben değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir